Pohlídáme vám rozpočty
projektů a timesheety lidí

app screenshot

Všechno máte pod kontrolou
na jednom místě

icon-tasks

Snadné vytváření kalkulací

Přehled nad čerpáním rozpočtu

cashflow

Sledování toho, kdo na čem dělá

icon-invoice

Přehled o fakturacích

Vytváření rozpočtů

Vytváření cenových kalkulací a jejich export do Excelu

Už vás nebaví zadávat spoustu položek do spousty tabulek a přepočítávat, jestli všechny částky sedí? V Costlockeru snadno vytvoříte kalkulaci přes odhadované hodiny, které prodáváte za různé klientské sazby, nebo zadáním celkové ceny projektu. Svou práci můžete účtovat i zpětně podle odpracovaných hodin.

Automatické vytváření agenturních fee

Vytvořte si fee projekt, který se vám bude v Costlockeru automaticky duplikovat po 1, 3 nebo 12 měsících. Kdykoliv můžete také provést update rozpočtu, který se hned v dalších měsících započítá.


Hlídání projektu

Čerpání rozpočtů v reálném čase

Ptají se vás občas klienti, kolik jim ještě zbývá v rozpočtu peněz? S Costlockerem jim dokážete kdykoliv obratem odpovědět. U každého projektu vždy vidíte aktuální stav čerpání rozpočtu. Zároveň zjistíte, jaká byla celková cena projektu, pokud byste prodali všechny odpracované hodiny. To vám v budoucnu pomůže s chytřejšími odhady času.

Přehled, kdo a na čem právě pracuje

Potřebujete rychle zadat nějakou práci a nevíte, kdo má právě čas? Nebo se jen chcete ujistit, že už se začalo pracovat na důležitém projektu? Podívejte se na Live Timesheet a hned uvidíte, kdo právě pracuje na jakých úkolech. Nemusíte tak rušit při práci nesprávné lidi a navíc budete mít neustálou jistotu, že se projekt posouvá.

Upozornění při překročení odhadovaných hodin

Zjistíte občas až na konci projektu, kolik lidí překročilo původní časový odhad práce? Díky Costlockeru to můžete řešit včas. Stačí si nastavit upozornění, které na vás vyskočí při každém překročení 80 % a 100 % časového odhadu.


Trackování času a timesheet

Desktop aplikace na automatické trackování času

Zapomínáte trackovat čas? Používejte naší desktop aplikaci, která vám to bude připomínat. Stejně tak se vždy zeptá, co s časem, po který jste byli na svém počítači neaktivní – započítat, zahodit nebo započítat do jiného projektu? Mezi projekty se můžete pohybovat jedním kliknutím, ty oblíbené se vám navíc vylistují na první místo.

Export timesheetu pro klienta

Vyžaduje váš klient timesheety sdružené podle dní, podle lidí nebo podle úkolů? Ušetřete si čas, v Costlockeru si snadno zobrazíte všechny 3 pohledy na odpracované časy. Pro ještě jednodušší práci můžete dát klientovi přístup do Costlockeru, kde si může sám vybrat vlastní pohled na data v timesheetu.


Fakturace

Přehledná evidence fakturací

Chodíte za účetní nebo majitelem firmy, abyste si řekli, co všechno se už může na jednotlivých projektech vyfakturovat? V Costlockeru stačí u každého projektu uvést, co, kdy a za kolik, a všichni mají nad fakturacemi neustálý přehled. Stejně tak i vy kdykoliv uvidíte, co už je na daných projektech vyfakturované a nemusíte se nikoho ptát.

app function

Costlocker snadno propojíte s vašimi oblíbenými aplikacemi

Pokud máte k dispozici vlastního vývojáře, využijte naše API a propojte si Costlocker s aplikacemi, které využíváte ve vaší firmě.

Jak Costlocker pomáhá našim zákazníkům?

Vyzkoušejte Costlocker.
Nic to nestojí.