Hned poznáte,
jestli vaše firma vydělává

app screenshot

Všechna důležitá čísla
na jednom místě

Okamžitý přehled o ziskovosti projektů a klientů

Co vám vydělává
a kde vám utíkají náklady

Kolik toho plánujete vyfakturovat a kdy

Který ze zaměstnanců si vydělal na svou výplatu

Jak to všechno funguje?

Jednorázově zadáte
své firemní náklady

Pro výpočet ziskovosti vaší práce potřebujeme vědět, kolik stojí 1 hodina práce každého člověka ve vaší firmě. Stačí zadat platy jednotlivých zaměstnanců nebo jejich hodinovku a také pravidelné měsíční náklady na provoz vaší firmy. Díky tomu výrazně zpřesníte nákladovost každé odpracované hodiny.

Snadno vytvoříte cenové
kalkulace vašich projektů

Jednoduše zadáte rozpočet projektu, tým lidí, kteří na něm bude pracovat, a případné externí náklady nebo dohodnutou slevu. Rozpočet vám vypočteme z odhadovaných hodin, které prodáváte za různé klientské sazby, nebo zadáním celkové ceny projektu. Nebo vám rozpočet vznikne až na konci projektu podle odpracovaných hodin.

Čas se dá trackovat
automaticky i ručně

Odpracovaný čas můžete buď průběžně trackovat nebo ho na konci dne zpětně zapsat do timesheetu. Trackovat můžete také v desktop aplikaci na Mac. Pokud jste zvyklí trackovat v jiném programu, není problém ho s Costlockerem propojit.

Kdykoliv uvidíte aktuální
finanční stav projektů

Kdykoli zjistíte ziskovost projektu. A to proto, že sledujeme nákladovost odpracovaného času jednotlivých zaměstnanců včetně externích nákladů. Nebo kolik peněz vás stojí práce lidí na interních projektech nebo tendrech.

Získáte lepší přehled
o svém cash flow

Přehledně vám ukážeme, co už bylo vyfakturováno nebo kolik toho ještě budete fakturovat. Všechny údaje uvidíte pohromadě a díky tomu budete mít lepší představu o vašem cash flow.

app function

Neustále máte pod kontrolou finanční stav celé firmy

Abychom vám ušetřili čas, vybereme jen ta nejdůležitější data. Přehledně vám ukážeme, jak si vaše firma vede v jednotlivých měsících.

Finanční reporty, jaké vám timesheety
ani účetní neposkytnou

Sledujte reporty přímo
v aplikaci

Využijte naše API a tvořte
si vlastní reporty

Nechte si od nás vytvořit report šitý na míru vašim potřebám

app function

Costlocker snadno propojíte s vašimi oblíbenými aplikacemi

Pokud máte k dispozici vlastního vývojáře, využijte naše API a propojte si Costlocker s aplikacemi, které využíváte ve vaší firmě.

Pomůžeme vám s úvodním nastavením

Ušetříme vám spoustu času a ukážeme vám tipy & triky k nastavení.

Live Demo

Za 45 minut vám předvedeme, jak Costlocker funguje. Je jen na vás, jestli se potkáme osobně nebo virtuálně přes sdílenou obrazovku.

Zaškolení

Vaše zaměstnance naučíme, jak si s Costlockerem usnadnit každodenní práci. Abychom vám ušetřili čas, zajedeme přímo k vám do firmy.

icon-invoice

Podpora

Nemáte vedle sebe parťáka, se kterým byste konzultovali exekuční nebo strategické změny? Dejte nám vědět a společně najdeme řešení vašich problémů.

app function

Jednoduchý import

Pokud máte šikovného vývojáře, snadno si do Costlockeru naimportujete klienty, projekty, lidi a jejich timesheety z jiných aplikací.

Jak Costlocker pomáhá našim zákazníkům?

Vyzkoušejte Costlocker.
Nic to nestojí.