Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí

Neustále kontrolujeme dodržování nejvyšších bezpečnostních standardů a zajišťujeme, aby byla vaše data chráněna před všemi existujícími hrozbami.
company logocompany logo

Nejčastější dotazy ohledně zabezpečení

Jak mi zaručíte, že se nebudete dívat na moje data?

Přístup do databáze má pouze hlavní vývojář Costlockeru. Máme s ním podepsané velmi přísné NDA s vysokými finančními postihy. I proto nám důvěřují přední české agentury jako Inspiro Solutions, Adexpres, Bistro Digital, Etnetera Motion a mnoho dalších.

Uvidíte moje data, když si u vás objednám report šitý na míru?

Report šitý na míru vám bude zaslán přímo z aplikace na email, který si určíte. Nikdo další se k němu nedostane.

Ochrana vašich dat

Vaše data jsou chráněna několika fyzickými vrstvami zabezpečení. Jsou uložena na více discích na samostatných serverech, aby se zabránilo ztrátě všeho. Zálohujeme všechna data několikrát denně na různých místech, abychom byli připraveni na „obnovení po havárii“.

Aktualizace infrastruktury

Naše softwarová infrastruktura je neustále aktualizována, aby zabránila i nejnovějším hrozbám. Costlocker je provozován na pečlivě sledované místní síti. Úzce spolupracujeme s odborníky na bezpečnost internetu, abychom udrželi krok s nejnovějšími technologickými trendy a novými způsoby ochrany dat.

Zabezpečení kreditních karet

Všechny citlivé informace, např. číslo kreditní karty, je zašifrováno přímo ve vašem zařízení. Costlocker neuloží data, nemá ani přístup k nim. To také znamená, že Costlocker splňuje požadavky PCI-DSS Compliance. Další informace naleznete v normě zabezpečení platebních karet v průmyslu.

Fyzická bezpečnost

Naše servery jsou umístěny v datových centrech, které splňují všechny bezpečnostní standardy. Servery mohou být fyzicky obsluhovány pouze zkušenými a oprávněnými pracovníky. Pokaždé, když přistupují k našim serverům, musí předat biometrické údaje, které znemožní jakýkoliv neoprávněný přístup.

Řešení redundance

Naše serverové systémy a úložiště dat byly navrženy tak, aby zajistily nejvyšší ochranu dat před ztrátou. Systém je plně funkční, i když je několik serverů mimo provoz. Všechny systémy datových center (napájecí zdroje, klimatizace, pohony, servery, sítě a připojení k internetu) jsou upraveny tak, aby umožňovaly úplnou funkčnost Costlockeru navzdory potenciálnímu kolapsu jakékoli části infrastruktury.

Bezpečnost komunikace

Veškerá komunikace mezi vaším přístrojem a našimi servery je šifrována protokolem HTTPS. Naše metoda je podobná šifrovacímu systému používanému bankami pro on-line transakce. Chráníme vaše data, abychom zabránili čtením nebo změnám v přenosu dat na našich serverech.

Chcete se dozvědět více o bezpečnosti naší aplikace?

Máte-li další dotazy, kontaktujte nás na security@costlocker.com. Rádi vám cokoliv upřesníme.